Наші проекти

З 2016 року ми запустили туристичні портали в 13 областях та двох містах, створили всеукраїнський туристичний сайт discover.ua

Kyivmaps

Міський портал з цікавими подіями та місцями, які наповнюють зареєстровані користувачі, а також з інтернет-магазином послуг дозвілля та блогом.

https://kyivmaps.com/ua

Mixsport

Всеукраїнська спортивна платформа для пошуку спортивних клубів та секцій, подій та тренерів, з маркетплейсом послуг для активного відпочинку.

https://mixsport.pro/

Сім шляхів до Запоріжжя

Туристичний портал Запоріжжя, що дозволяє спланувати відпочинок у місті: знайти цікаві пам’ятки, вибрати готель, купити квитки на цікаву подію.

https://zaporizhzhia.city/

Мандруй Рівненщиною

Туристичний портал Рівненської області з мапою туристичних пам’яток, 3D-турами, каталогом екскурсій і гідів, сервіс для прокладання власного маршруту.

https://rivne.travel/

osvita.city

Портал департаменту освіти і науки Запоріжжя, на якому розміщено інформацію про різні види освітніх закладів в місті, новини та інша корисна інформація.

https://osvita.city/

Discover

Всеукраїнський туристичний портал із значущими пам’ятками, колекцією 3D-турів, каталогами гідів та турів, сервісом побудови маршруту та особистим кабінетом.

https://discover.ua

Чернігівщина туристична

Офіційний веб-сайт Чернігівського обласного ТІЦа має такі розділи: туристична карта, афіша, маршрути, гіди, особистий кабінет.

https://chernihivregion.travel/

Мандруй Київщиною

Офіційний веб-сайт Управління туризму КОДА має такі розділи: туристична мапа, афіша, промотури, маршрути, 3D тури, особистий кабінет.

https://kyivregiontours.gov.ua/

Київ Цифровий

Туристично-культурний хаб Києва з мапою туристичних та культурних пам’яток, 3D-турами, афішею подій, маршрутами, блогом та іншою корисною інформацією для киян та туристів

https://guide.kyivcity.gov.ua/